Oyun

CS:GO Tüm zamanların anlık oyuncu rekorunu kırdı!

Dünyaca ünlü FPS oyunu Counter-Strike: Global Offensive, anlık oyuncu sayısı ile tüm zamanların rekorunu kırmayı başardı.


Dünyaca ünlü olan ve Valve tarafından geliştirilen FPS oyunu Counter-Strike: Global Offensive, 1.305.000 anlık oyuncu sayısı ile tüm zamanların rekorunu kırmayı başardı.

CS:GO Tüm zamanların anlık oyuncu rekorunu kırdı!

Karantina günlerinde milyonlarca oyuncunun da evlerinde kaldığı bu günlerde oyun sektörü şaha kalkmış durumda. Zira evlerinde sıkılan insanlar, kendilerini film, oyun vb arayışlara vermiş durumda. Hal böyle olunca oyun dünyasında da birbirinden farklı alanlarda, farklı rekorlar gelmeye devam ediyor.

Bazı oyunlar en çok indirilmeyi yakalarken, bazı oyunlar ise online süreleri ile rekor kırıyor. Bu haberimizde ise eş zamanlı oyuncu sayısı ile tüm zamanların rekorunu kırmayı başaran iki oyundan bahsedeceğiz. Daha geçtiğimiz gün aşağıda görselini paylaştığımız Data 2 oyunu, 1,3 milyon anlık oyuncu sayısı ile tüm zamanların rekorunu kırmayı başarmıştı.

Ancak aradan sadece 1 gün geçti ve dünyaca ünlü FPS oyunu Counter-Strike: Global Offensive bu rekoru, 1.305.000 anlık oyuncu sayısı ile yeniden kırarak bu anlamda liderliği eline aldı. Bu başarının en büyük etkenlerinden biri de karantina sebebi ile evlerinde kalan oyuncuların, evde sıkılmamak adına kendilerini oyuna vermiş olmasından kaynaklı olduğu düşünülüyor ve bu rekorların devamının geleceği tahmin ediliyor.

Tüm bunların yanında, Dota 2 ve CS:GO oyunlarının ikisinin de Valve , yani aynı oyun şirketi tarafından yapıldığının bilgisini verelim.

Sizce CS:GO bu rekoru elinde ne kadar daha tutabilir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
AQ
Rekor robloxun git bak istersen
Cevapla
nE
?? kesin öyledir sen sg robloxunu oyna enes baturunu izle abim
Cesar Vialpando
Ayn knk Data 2 yok ya yanlış yok Data 2 DATA 2 Valorant sana girsin bu
Cevapla
Poopybutthole
Şimdi cs den geliyorum önce hileyi halletsinler ilk işleri bir an önce bu olmalı
Cevapla
tg
katılıyorum, hile çok fazla, aim gelişmek çözülecek birşey değil. elemanın biriyle haritada ne kadar karşılaşsam tek atış kafadan her defasında , takip ettim eleman herkesi kafan alıyor nadir ölüyor filan. şimdi diyorsun ki aim geliştir, bırak yawww CS go nun bu kadar tutması diğer oyunaların multi modarı veya Battel modlarındaki sıkıntıların çözülmemesinden olduğunu düşünüyorum, insanlar bir süre sonra CS go ya dönüyor, en azından sıkıntısız diye.
West
O kadarda hile yok helede seçkinsen bence sen biraz aim geliştirmelisin çünkü bende gelişturmeye çalışıyorum
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.