Oyun

Cyberpunk 2077 ilk oynanış videosu!

Cyberpunk 2077'nin ilk oynanış videosu sonunda yayınlandı.

Cyberpunk 2077 ilk oynanış videosu!

Hatırlarsanız CD Project RED, geçtiğimiz Gamescom 2018 etkinliğinde Cyberpunk 2077 yapımı hakkında en ufak bir bilgi paylaşımında bulunmamış, sadece basına özel bir oynanış videosu yayınlamıştı. Bu uzun bekleyiş artık son buldu ve yapımın oynanış demosu sonunda yayınlandı.

CD Project RED, Twitch üzerinden sessiz sedası bir şekilde geçtiğimiz gün bir canlı yayın başlattı. Bilgisayar kodlarının yer aldığı canlı yayının sonunda, bir yüklenme  ekranı belirdi ve ardından Cyberpunk 2077'nin ilk oynanış videosu yayınlandı.

Yayınlanan 48 dakikalık oynanış görüntülerinin yer aldığı videoyu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 ilk oynanış videosu!

Yaklaşık 240 bin kişinin canlı olarak takip ettiği oynanış görüntüleri, oyuncuları heyecanlandırmayı başardı diyebiliriz. Karakter seçme ekranından itibaren başlayan oynanış videosunda, Cyberpunk 2077'de yer alan bir görev baştan sona oynandı. Yayınlanan 48 dakikalık oynanış demosunda, çatışma dinamiklerinden, araç mekaniklerine  kadar oyunun az çok nasıl bir şey olacağını görmüş olduk.

CD Project RED'in yarattığı açık dünyanın oldukça ayrıntılı olduğu da görülüyor. RPG dinamiklerinin yoğun olarak işleneceği oyunda, hikaye anlatımının oldukça önemli olacağını ve yaptığımız seçimlerin hikayenin işleyişine ve oynayış tarzımıza da etki edeceğini belirtmeden geçmeyelim.

CD Project RED'in geliştirdiği Cyberpunk 2077 için henüz bir çıkış tarihi verilmiş değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.