Oyun

Cyberpunk 2077 oynanış videosu yayınlandı!

Cyperpunk 2077 oyununun çıkışına çok az bir süre kala yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. İşte o video.

Cyberpunk 2077 oynanış videosu yayınlandı!

Cyberpunk 2077'nin çıkışına az bir süre kala oyuncuların büyük bir merakla beklediği oyunun yaklaşık 10 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan görüntüler, oyun içi grafiklerin nasıl olduğunu bizlere gösteriyor.

Cyberpunk 2077 oynanış videosu yayınlandı!

2020’nin en çok beklenen ve çeşitli nedenlerle defalarca ertelenen CD PROJEKT imzalı Cyberpunk 2077’nin artık çıkışına çok az bir süre kaldı. Oyunla ilgili daha önce de birçok bilgi paylaşılmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise oyunun Xbox One ve Xbox Series X konsollarındaki oynanışına ait bir video paylaşıldı.

Cyberpunk 2077 YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoda, oyundaki ana karakterimiz V’yi yakından görme imkanı buluyoruz. Oyunun nasıl göründüğünü çok daha net bir şekilde görmemizi sağlayan bu oynanış videosu birkaç farklı sahneyi görmemize de olanak sağladı. 

Oyun 10 Aralık tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PC  için Türkçe altyazı desteğiyle birlikte yayınlanacak. Yeni nesil sürümü 2021'de gelecek fakat geriye uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihinden itibaren yeni nesil konsollarda da oynayabileceksiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.