Oyun

Cyberpunk 2077 teması ile konsolunuzu geleceğe götürün!

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 “Karanlık Geleceğin Askeri” adlı yeni bir PlayStation 4 teması yayınladı.


Sony Interactive Entertainment ve CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 — “Karanlık Geleceğin Askeri” adlı yeni bir PlayStation 4 teması yayınladı.

Temayı PlayStation Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kullanmak istediğiniz temayı PlayStation 4 sisteminin Ayarlar menüsünden Temalar ekranına girerek seçebilirsiniz.

Fütüristik rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 16 Nisan 2020'de Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkacak. Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir.

Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin sibergereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet. 

Sibernetik güçlendirmelerle donanmış bir siberhaydut ol ve Night City sokaklarında kendi efsaneni yarat. Oyunun en ilginç yönlerinden biri de yeni fragmanla beraber hikayeye katılan Keanu Reeves oldu.

Oyunda yen bir karakter olan Reeves ile birlikte maceralara atılabileceksiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.