Oyun

Darth Vader Edition PS4 Kontrolcüsü Satışa Çıkıyor

Sony, Darth Vader Temalı PS4 Kontrolcüsünü Tekil Olarak Satma Kararı Aldı


Son dönemlerde, hit oyunlara özel tasarımlı konsollar ve kontrolcüler oldukça popüler hale geldi. Hardcore oyuncu kitlesinin kendi favori oyunlarına özel olarak tasarlanmış olan konsollara ve kontrolcülere ilgisi de oldukça büyük. Yeni nesilde, Metal Gear Solid, Call of Duty BlackOps ve Batman gibi oyunlara özel tasarımlı konsollar hazırlayan Sony, Star Wars hayranları için de özel tasarımlı bir Playstation 4 ve kontrolcü hazırlamıştı. Konsola ek olarak kontrolcüler de bu tematik tasarımla hazırlanıyor. Darth Vader Edition isimli Dual Shock 4 kontrolcüsü ile ilgili gelişme hayranlarını sevindirecek gibi görünüyor.

1447237540_darth-vader-ds4.jpg

Darth Vader Edition PS4 Kontrolcüsü Satışa Çıkıyor

Parlak siyah kasaya ve farklı renk kombinasyonuna sahip butonlara sahip olan Darth Vader Edition isimli DS4 kontrolcüsü, ilk etapta konsoldan bağımsız olarak satılmayacaktı fakat Sony, gelen çok sayıda talep üzerine bu kararından vazgeçti ve bu özel tasarımlı kontrolcüyü harici olarak satma kararı aldı.

18 Kasım tarihinden itibaren Avrupa ve İngiltere'de de satışa çıkacak olan kontrolcünün Amerika bölgesindeki satışı 13 Kasım'dan itibaren başlayacak ve fiyatı da 65$ seviyesinde olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.