Oyun

Days Gone bekleyenlere üzücü haber!

Sony Interactive Entertainment, Days Gone'ın çıkış tarihini ertelediğini duyurdu. İşte detaylar!


Sony Interactive Entertainment, Days Gone'ın çıkış tarihini 22 Şubat 2019'dan 26 Nisan 2019'a ertelediğini duyurdu.

Amerika pazarlama başkan yardımcısı Asad Qizilbash tarafından erteleme ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde: "Bend Studio'nun merakla beklenen oyunu Days Gone'ın çıkış tarihinde bir değişiklik olduğunu sizlere paylaşmak istiyoruz.

Days Gone'ı kalabalık Şubat zaman diliminden 26 Nisan 2019'a ertelemeye karar verdik. Bend Studio her ne kadar Days Gone'ı oyuncuların ellerinde görmek için sabırsızlansa da, oyunu daha fazla cilalama fırsatı yakalayacak." 

Oyunun gösterilen oynanış videolarından da anlayacağınız gibi birçok eksiği içerisinde barındırıyordu.

Days Gone bekleyenlere üzücü haber!

Animasyonlardan tutun oynanışta yaşanan buglara kadar. Bu yüzden ertelenme haberine pek o kadar da üzülmedim şahsım adına.

Oyunun konusunda gelecek olursak; Days Gone, küresel bir salgının iki yıl sonrasındaki yıkımı konu alıyor. Açık dünya olacak oyunda ödül avcısı Deacon St. John'un kontrolünü ele alıyoruz. Hayatta kalma mekaniklerine sahip Days Gone bizleri bambaşka bir dünyaya davet ediyor.

Salgından etkilenmiş agresif zombiler ise işlerimizi oldukça zorlayacak. Evet bu oyunda hayvan zombiler de bizleri bekliyor olacak. Days Gone 26 Nisan 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 kullanıcıları için raflardaki yerini almış olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.