Oyun

Days Gone fiyatı ile dudak uçuklatıyor!

Days Gone, sonunda ülkemizde de ön siparişe açıldı. Peki avantajlarımız neler? Fiyatı uygun mu?


Bend Studio tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon zombi oyunu Days Gone, sonunda ülkemizde de ön siparişe açıldı. İşin komik tarafı ise bu duruma sevinemiyor oluşumuz. Çünkü oyunun ön sipariş fiyatı; 489,00 TL.

Henüz PlayStation Store üzerinde anlaşılan kur düzenlemesi gerçekleştirilmemiş. Nisan ayına kadar da düzenlenir mi orası tartışılır. Peki ön sipariş yaparsanız ne gibi avantajlarınız olacak? Ön sipariş bonusları sizlere seyahat güçlendirmesi için bir adet motosiklet yükseltme paketi ve bir arbalet veriyor.

Days Gone ön siparişe açıldı!

Eğer Dijital Deluxe sürüm alırsanız; Days Gone ana oyun, bir dijital sanat kitabı ve dijital oyun müzikleri, üç motosiklet kaplaması, ingiliz anahtarı hızlı tamir aleti ve bir PlayStation 4 dinamik teması sizlere sunuluyor.

US PlayStation Store'da Days Gone'ın standart sürümü 60 dolardan, dijital deluxe sürümü ise 70 dolardan ön siparişe açıldı. Türkiye dahil olmak üzere Avrupa bölgesine dahil olan PlayStation Store'larda ise sadece dijital deluxe sürüm ön siparişe açıldı. God of War ve Detroit: Become Human'da da aynısı olmuştu.

Days Gone 26 Nisan 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle sadece PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmiş olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.