Oyun

Days Gone için birçok yeni eklenti yolda!

Sony Interactive Entertainment Bend Studio, Days Gone için birçok ücretsiz eklenti hazırlamış durumda. İşte detaylar!

Days Gone için birçok yeni eklenti yolda!

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Sony Interactive Entertainment Bend Studio, Haziran ayında Days Gone'a ‘Survival’ zorluk seviyesinin ve haftalık meydan okumaların ücretsiz bir güncelleme ile ekleneceğini duyurdu.

Days Gone için birçok yeni eklenti yolda!

Resmi blog sayfasında yer alan yazıya bakacak olursak; ‘Survival’ zorluk seviyesi artan zorluk ayarları, hızlı seyahatin, hayatta kalma görüşünün, haritanın ve göstergelerin olmaması ile oyuncuları test edecek.

Her bir değişiklik oyuncuları oyunun daha da içine çekmek ve gerginliği arttırarak oyunu kesin bir hayatta kalma deneyimi haline getirmek için tasarlandı.

Haziran ayından başlayarak her hafta motosiklet, zombi sürüsü ve savaş meydan okumaları yayınlanacak. Meydan okumalar Days Gone'ın temel oynanışı özelliklerini taşıyacak.

Bu zorluk seviyesinde oyunu bitirerek ve haftalık meydan okumaları tamamlayarak yeni kupalar ve motosiklet kaplamaları kazanabileceksiniz. Days Gone 26 Nisan'da PlayStation 4 için Türkçe altyazı seçeneği ile çıkışını gerçekleştirecek.

Gün içerisinde Teknolojioku farkıyla sizlere Days Gone deneyimlerimizi özel inceleme yazımız ile aktaracağız. Beklemede kalın! Peki ya siz Days Gone hakkında ne düşünüyorsunuz? Beklediğinize değecek bir oyun olduğunu düşünüyor musunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.