Oyun

Days Gone PlayStation 4'te ne kadar yer kaplayacak?

Days Gone için geri sayımlar devam ediyor. Peki yapımın dosya boyutu ne kadar? İşte cevabı!

Days Gone PlayStation 4'te ne kadar yer kaplayacak?

SIE Bende Studio tarafından geliştirilen ve Sony tarafından 26 Nisan’da PlayStation 4 oyuncularına sunulacak olan Days Gone oyununun dosya boyutu belli oldu.

Days Gone PlayStation 4'te ne kadar yer kaplayacak?

Days Gone tam olarak 67 GB gibi bir dosya alanına ihtiyaç duyacak. Oyun 27 GB indirmeden sonra oynanabilir olacak ve geri kalan boyutu arka planda sistem indirmeye devam edecek. İlk gün yaması da alacak olan yapım PlayStation 4 oyuncuları için normal karşılanacak bir boyuta sahip diyebiliriz.

Bu devasa açık dünya aksiyon macera oyunundaki bozulmuş dünyanın korkularıyla yüzleşecek yeteneklere ve cesarete sahip misin? Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç.

Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını, adil ticaret veya daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan diğer afetzedelerde dene.
 
İnsanoğlu küresel bir salgın kriziyle dibe vurdu ve Kaçık olarak bilinen vahşi yaratıkların istilası altında. Zorlu Pasifik Kuzeybatısı’nda yeni bir hayata başlarken atacağın ilk adımlar, aynı zamanda son adımların olabilir. Days Gone 26 Nisan 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkacak.

Oyunun standart sürümü 429,00 TL, deluxe sürümü 489,00 TL'den PlayStation Store'da ön siparişte.

Aşağıdan Days Gone yarışmamıza katılabilirsiniz.

Yorumlar
Alper
Oyun çıkmadan meşhur oldu
Cevapla
YAKUP
2 TB HARDİSKE ATIN OYUNLARI OYNAYIN
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.