Oyun

Days Gone için işlem tamam!

PS4’ün zombi oyunu Days Gone sabırsızlıkla bekleyenlere müjdeli haber geldi. Oyun gold statüsüne ulaştı ve an itibariyle oynanmaya tamamen hazır.

Days Gone için işlem tamam!

Bend Studio ve Sony işbirliğiyle PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Days Gone, 26 Nisan’da raflardaki yerini almış olacak. Türkçe dil desteğine de sahip olan yapım hali hazırda ön siparişe sunulmuş durumda. Dileyenler oyunu PS Store üzerinden ön sipariş ile satın alabilirler.

ZOMBİ DÜNYASI

Bilindiği üzere Days Gone, açık dünya temasına sahip, aksiyon odaklı bir yapım. Oyunda tipik bir kıyamet sonrası dünya senaryosuyla karşı karşıya kalacağız. Elbette bu senaryonun olmazsa olmazı zombilerle.

Bu oyunu The Last of Us’tan ayıran en önemli özelliği açık dünya tarzında olması. Malum The Last of Us’ta da bol bol zombi vardı. Fakat izlememiz gereken belli bir yol olduğundan öyle kafamıza estiği gibi dolaşamıyorduk.

GOLD STATÜSÜNE ULAŞTI

Days Gone’da ise tamamen farklı bir dünya bizleri bekliyor olarak. Deacon St. John isimli bir karakteri kontrol edeceğimiz yapım geçtiğimiz gün gold statüsüne ulaştı. Peki bu ne anlama geliyor? Bir oyunun gold statüsüne ulaşması yapım aşamasının tamamlandığı ve fiziksel disk basım aşamasının start aldığı anlamını taşıyor. Yani PS4’ün yeni oyunu an itibariyle oynanmaya tamamen hazır diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.