Oyun

Days of Play kampanyasında God of War fırsatı!

Sony PlayStation'un başlattığı Days of Play kampanyası ile God of War'ın fiyatı 149 TL'ye düştü.


Sony PlayStation'un başlattığı Days of Play kampanyası ile birçok Playstation ürünlerine büyük indirimler geldi.

Bugünden itibaren 11 gün boyunca devam edecek olan bu kampanyada birçok oyun indirimli olarak satın alınabilecek. Özellikle yeni çıkan God of War'un fiyatının 149 TL gibi oldukça cüzi bir rakama düştüğünü belirtmek isterim.

PlayStation'un merakla beklenen ve geçtiğimiz ay çıkışını gerçekleştiren God of War, hem hikayesi hem de oynanışı ile büyük bir başarı elde etmiş ve hemen hemen oynayan herkesten övgüler almayı başarmıştı. Sizde bu güzel oyuna Days of Play kapsamında sadece 149 TL'ye sahip olabilirsiniz. 

Kampanyada God of War, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, Uncharted: Kayıp Miras, Gran Turismo Sport, The Last of Us ve Shadow of the Colossus gibi Türkçe dil desteği ile gelen birçok büyük yapım da indirimli olarak, ilgili oyun ve teknoloji mağazalarında oyunculara sunuluyor.

Özellikle kura bağlı olarak ülkemizde büyük bir artışa geçen oyun fiyatlarına yakınan arkadaşlar, bu indirim kapsamında özel oyunları şimdiden depolayabilirler kütüphanelerine. Bizden söylemesi. 

Oyunların tam listesine buradan ulaşabilir ve bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.