Oyun

Days Gone Türkçe altyazı seçeneği ile gelecek!

PlayStation 4 için geliştirilen Days Gone'ın çıkış tarihi bir video eşliğinde Sony tarafından duyuruldu. Ek olarak oyun Türkçe altyazı desteği ile gelecek.

Days Gone Türkçe altyazı seçeneği ile gelecek!

Sony Interactive Entertainment, SIE Bend Studio tarafından geliştirilen açık dünya zombi oyunu Days Gone'ın resmi çıkış tarihini yayınlanan bir video eşliğinde duyurdu. 
  
Eski kanun kaçağı motorcu Deacon St. John'u yöneteceğimiz oyunda: Bir avare, bir ödül avcısı ve insanlığın gezgin eseri olarak kendimizi bulacağız. Küresel bir salgın sonrasında mahvolmuş bir dünyada St. John, insanlığın son kurtulanları tarafından ıssızda kurulan 'güvenli' kamplardan çıkıp bozuk yollarda şansını denemek isteyecek.

Pasifiğin kuzey batısında, arka planda yanardağın izi bulunan Days Gone, sizi Freaker'lar olarak bilinen insan canavarlar tarafından mahvedilen bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor. Issız topraklar boyunca erzaklar, kaynaklar ve hepsinden ötesi, devam etmek için bir sebep uğruna mücadele edeceğimiz oyunda, birçok farklı yaşam türünü de keşfetme imkanı bulacağız.

Days Gone, 22 Şubat 2019'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Peki ya siz şimdiden hazırlığınızı yaptınız mı? 

Paylaşılan videoya yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.