Oyun

DayZ PS4'e geliyor!

Geliştirici Bohemia Interactive, DayZ PlayStation 4 versiyonunun ne zaman çıkacağını açıkladı.


Geliştirici Bohemia Interactive, DayZ PlayStation 4 versiyonunun 29 Mayıs'ta çıkış yapacağını duyurdu. Multiplayer battle royale oyunu şu anda Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

DayZ PS4'e geliyor!

Eski Sovyetler Birliği ülkesi Chernarus'ta yayılan bilinmeyen bir virüs nüfusun çoğunluğunu çıldırttı. Kaynaklar için verilen savaş yüzünden, hayatta kalanlar arasında düşmanlık baş gösterdi ve insanlığın çöküşü başladı. Virüse bağışıklığı olan az kişiden biri olarak ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz?
 
DayZ, sunucudaki 60 oyuncudan her birinin tüm olanakları kullanarak olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya çalıştığı acımasız, özgün, çevrimiçi bir açık dünya oyunudur. Yüzeysel ipuçları, yer işaretleri, oyun içi başlangıç eğitimi veya yardım yok.

Oyunu kaydetme özelliği ve fazladan canlar olmadan her hata ölüm tehlikesi taşıyor. Eğer başarısız olursan her şeyi kaybedersin ve baştan başlarsın.

Bir sonraki köşenin arkasında ne olduğunu asla bilemeyeceğin için DayZ'de malzeme toplamak veya açık dünyada gezmek hiçbir zaman güvenli hissettirmez. Oyuncularla yaşanan düşmanca etkileşimler veya şiddetli bir havada mücadele etmek gayet gerçekçi duyguların yaşandığı gergin anlara kolayca dönüşebilir.

Öte yandan, DayZ'de dost canlısı bir oyuncuyla tanışmak ömür boyu sürecek bir arkadaşlığın başlangıcı olabilir. Seçimlerin ve kararların, diğer çok oyunculu oyunlardan benzersiz, tamamen özgün ve sana özel bir oyun deneyimi yaratıyor. Bu DayZ, bu senin hikayen.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.