Oyun

Deadpool 2'nin yönetmeni The Division'dan ümitli!

Deadpool 2'nin yönetmenliğini yapan David Leitch, Ubisoft'un The Division uyarlaması olacak olan film ile oyundan uyarlanan filmlerin lanetini kırabilecek mi?

Deadpool 2'nin yönetmeni The Division'dan ümitli!

Deadpool 2'nin yönetmenliğini yapan David Leitch, yakında The Division ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ubisoft'un The Division uyarlaması olacak olan film, başarılı yönetmen ile oyundan uyarlanan filmlerin lanetini kıracacak mı bekleyip göreceğiz.

The Division'ın beyaz perdeye aktarılacağı geçtiğimiz sene Ubisoft tarafından duyurulmuştu. O dönemde filmin senaryosunu Traffic ile Oscar Ödülü kazanan Stephen Gaghan'ın yazacağı açıklanmıştı. Ardından Deadpool 2 ile takdir toplayan David Leitch, koltuğu devraldı. Başrollerini Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain'ın paylaşacağı film merakla bekleniyor.

Konu hakkında yönetmen Leitch: "Hepimiz bu proje için çok heyecanlıyız. Senaryo çalışmalarına başlamadan önce orta yolu bulmak ve ortak bir karar almak istiyoruz. Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastain ile çalışma fikri zaten harika. Ortada çok ilginç bulduğum bir proje var. Kim bu koşullarda hızla işe koyulmak istemez ki?"

Sinema ve oyun iki farklı deneyim. Oyun kendi hikayesini anlatıyor ve bu aktif bir süreç. Sinema ise sadece bir kişinin hikayeyi yönlendirme biçimi. Bu ikisinin birbiriyle çakıştığını düşüyorum. Fakat The Division gibi bir projede aktarılabilecek daha büyük mesajlar var. Bunu bulup, çıkartıp, şahane karakterlerle bağlantılı hale getirdiğinizde inandırıcı bir hikaye anlatabilirsiniz." dedi.

Bakalım The Division, geçtiğimiz dönemler de çıkan Assassin's Creed'den daha başarılı olabilecek mi bekleyip göreceğiz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.