Oyun

PlayStation'dan UEFA Şampiyonlar Ligi hamlesi!

PlayStation, UEFA Şampiyonlar Ligi resmi sponsorluğunu uzatma kararı aldı.

PlayStation'dan UEFA Şampiyonlar Ligi hamlesi!

Sony PlayStation, UEFA Şampiyonlar Ligi resmi sponsorluğunu uzattığını duyurdu.

1997'den beri süren Sony PlayStation UEFA partnerliği bu anlaşma ile birlikte 2021 yılına kadar devam edecek. Bu anlaşmada ayrıca UEFA Süper Kupası, UEFA Gençlik Ligi ve UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi hakları da yer alıyor.

UEFA Etkinlikleri SA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, konu hakkında:
 
"PlayStation, UEFA Şampiyonlar Ligi'nin 20 yılı aşkın bir süredir değerli bir partneridir. Bir başka heyecan verici sezonu birlikte tamamladığımızdan ve partnerliğimizi üç yıl daha uzattığımızı duyurmaktan dolayı çok sevinçliyiz.

PlayStation gibi deneyimli endüstri liderleri ile uzun vadeli ortaklığımız, özellikle dijital alanda dünya çapındaki müsabakalarımızı desteklemek için UEFA için paha biçilemez. Yeni UEFA Şampiyonlar Ligi döngüsüne girerken ilişkimizi sürdürecek olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz." dedi.
 
Sony PlayStation 2018-2021 yılları için UEFA Şampiyonlar Ligi'nin sekizinci resmi sponsoru oldu. Diğer sponsorlar Heineken, Nissan, PepsiCo, Mastercard, Gazprom, Adidas ve Santander. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.