Oyun

Destiny 2 ücretsiz oluyor!

Bungie bugün düzenlediği etkinlik kapsamında Destiny 2'nin ücretsiz olacağını duyurdu.

Destiny 2 ücretsiz oluyor!

Bungie bugün düzenlediği etkinlik kapsamında Destiny 2'nin ücretsiz olacağını duyurdu.

Destiny 2 ücretsiz oluyor!

İlk olarak, ana oyunun ismi Destiny 2: New Light olarak değiştirilecek. Yeni genişleme paketi Shadowkeep 17 Eylül'de çıktığı zaman ana oyun oynaması ücretsiz olacak ve temel modlar, etkinlikler ve ödüller dahil olmak üzere tüm birinci yıl içeriğine sahip olacak.

Böylece ana oyunu ve Curse of Osiris ve Warmind genişleme paketlerinin parçası olarak eklenen içerikleri ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Bundan sonra hiçbir platforma özel içerik sunulmayacak ve tüm içerikler tüm platformlarda aynı anda yayınlanacak.

Xbox One, PC ve Google Stadia arasında cross-save desteği eklenecek ve son olarak oyun PC'de Battle.net'ten Steam'e taşınacak. PC oyuncuları tüm karakterlerini ve satın alımlarını Steam versiyonuna geçirebilecekler.

Böylesine ciddi kararlar alınmasında sunucuların artık eskisi kadar dolu olmaması düşünülüyor. Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Can
sözde ''bedava'' her şey için para isticek 20 lvlden sonra para isticek oyunun asıl olayları için para isticek boşuna heveslenmeyin ama bi süre idare edebilcek bi oyun olucak biraz oynarsınız sonra para vermek isterseniz verirsiniz
Cevapla
Onur
bro 20 lvl değil tam bilmiyorum ama forsaken dahil bir şekilde gelecek oyun sadece yenı çıkacak olan dlc'yi vermeyecekler. Dedigin 20 lvl olayı artık geçerli değıl anlayacağın.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.