Oyun

Destiny’de ziyaret edebileceğimiz 4 muhtemel gezegen!

Venüs'ten, Mars'tan ve Dünya'dan sıkıldınız mı?

Destiny’de ziyaret edebileceğimiz 4 muhtemel gezegen!

Destiny geçtiğimiz hafta içerisinde dolu dolu bir şekilde piyasaya sürüldü. Hikaye görevleri, Raid modları, Strike görevleri ve daha başka birçok modu ile biz oyuncuları, kendisine bağlayan Destiny ne yazık ki mekan olarak oldukça zengin değil. Sadece Dünya, Ay, Venüs ve Mars'a gidebildiğimiz Destiny'ye mutlaka ek paketler ile birlikte yeni gezegenler gelecektir. Peki, bu gezegenler sizce neler olacak? Gelin hep birlikte inceleyelim

1411826041_f60destinyfirstlookalph11.jpg

Şimdiki gezegenlerde yeni bölgeler

Destiny'de yukarıda da dediğimiz gibi 4 farklı gezegen bulunuyor. Tüm bu gezegenleri farklı görevlerde, Raid modlarında veya Strike görevlerinde ziyaret edebiliyoruz. Tüm bu gezegenler oldukça büyük bir yapıya sahip, ben 2 haftadır oynuyorum ve görülecek yerler bulmaya devam edebiliyorum. Dünya, Ay ve Venüs bölgelerinde girilmesi yasaklanan bölgeler görebiliyoruz. Bu bölgeler büyük bir ihtimal ile ücretsiz ek paketler ile gelebilir ve çok daha farklı bölgeleri bizlere açabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.