Oyun

Detroit: Become Human PC sistem gereksinimleri!

Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls'un PC sistem gereksinimleri belli oldu. İşte detaylar!

Detroit: Become Human PC sistem gereksinimleri!

Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls'un geçtiğimiz hafta PC için duyurulmasıyla birlikte sistem gereksinimleri de belli oldu. Üç oyunun da aynı şekilde sistem gereksinime sahip oldukları açıklandı. Peki yapımları oynamak için oyuncuların nasıl bir sisteme gereksinimleri var?

Detroit: Become Human PC sistem gereksinimleri!

Minimum Gereksinimler

 • İşletim Sistemi
  Windows 7-64 bit
 • İşlemci
  i5-2400 @ 3.4GHz veya eş değeri
 • Bellek
  4 GB RAM
 • Ekran kartı
  nVidia GTX 660 veya eş değeri
 • VRAM
  2 GB
   

Önerilen
 

 • İşletim Sistemi
  Windows 10-64 bit
 • İşlemci
  I7-2700K veya eş değeri
 • Bellek
  12 GB RAM
 • Ekran kartı
  nVidia GTX 1080 veya eş değeri
 • VRAM
  8 GB

Detroit: Become Human

Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.
 
Üç farklı android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.
 
Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit'in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?

Heavy Rain

Bu heyecan dolu psikolojik gerilimde dört farklı karakteri oyna. Bir sonraki adımını dikkatlice seç, çünkü vereceğin her kararın dramatik sonuçları olabilir.
 
Dört günlük gizem ve belirsizlikle birlikte, sadece "Origami Katili" olarak tanınan bir katil için aramalar başladı. Katil bu ismi, suç mahallerine bıraktığı katlanmış kağıtlardan dolayı aldı.
 
Dört karakterden her birinin kendi nedenleri var ve kendi yollarını takip ediyor. Onların eylemlerini yöneterek katilin kurbanlarına bir yenisini eklemesini önlemen gerekiyor. Bu hikayenin nasıl sona ereceği tamamen sana bağlı...

Beyond: Two Souls  

Ellen PAGE, Willem DAFOE'nin birinci sınıf Hollywood performansları ile geliştirilen benzersiz bir psikolojik aksiyon gerilim, Beyond: Two Souls ile Jodie Holmes'un ilgi çekici yaşamını oynayacak ve heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksın.
 
Gizemli bir varlıkla bağlantılı olarak olağanüstü güçlerle doğmuş olan Jodie farklıdır.
 
Yapacakların, Jodie'nin tehlike dolu zorlu görevinde, gerçekten kim olduğunu bulmak için çıktığı yolculuktaki yürek burkan kaybı ile ilgili kaderini belirleyecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.