Oyun

Dante'nin macerası Gamescom 2018'de devam edecek!

Devil May Cry 5'in Gamescom 2018 etkinliğinde oynanabilir olarak oyunculara sunulacağı doğrulandı.


Geçtiğimiz E3 2018 etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunulan ve daha öncesinde çeşitli sızıntılar ile gündeme düşen Devil May Cry 5, önümüzde ki Gamescom 2018 fuarında oynanabilir olarak karşımıza çıkacağı doğrulandı.

Firmalar genelikle fuar öncesi sunacağı oyunların listelerini paylaşırlar ancak bu sene biraz naz yaptıkları da bir gerçek. Devil May Cry 5'in yanında Resident Evil 2 Remake'in de oynanabilir olup olmayacağı şimdilik belli değil.

Ayrıca oynatılan demoda, büyük ihtimalle Nero kontrol edilebilecek. Bunun yanı sıra Cyberpunk 2077'yi de tekrardan fuar alanında görme şansına erişeceğiz.

Tüm oyunculara oynatılacak olan demo sonrasında oyunun nasıl bir yapıda olduğunu iyice öğrenebileceğiz. Oyuncular özellikle yeni oyunun, az da olsa DmC: Devil May Cry'dan farklı olmasını istiyor.

Bir önceki oyun bildiğiniz gibi birçok hayran tarafından beğenilmemişti. Aslında sorun oyunun yapısından kaynaklanmıyordu. Tamamıyla Dante'nin yenilmiş halinden dolayı oyuncular huzursuzdu. Bakalım yeni oyunda Dante karşımıza nasıl çıkacak?

21 Ağustos 2018 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açacak olan fuarda daha başka neler göreceğimizi merakla bekliyoruz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.