Oyun

Diablo 3 sonunda yeryüzüne indi! Gece Taksim'de satışa sunuldu!

Blizzard'ın eşsiz oyunu Diablo'nun 3. serisi sonunda dün gece Taksim meydanında satışa sunuldu!

Diablo 3 sonunda  yeryüzüne indi! Gece Taksim'de satışa sunuldu!

Bütün dünyanın dün geceye kilitlendiği, ilk defa bir oyun için bu kadar büyük bir bekleyişin olduğu, adına yüzlerce haberin yapıldığı, binlerce iddianın sunulduğu Diablo 3 sonunda yeryüzüne indi!

Dün 23.59'un 1 dakika sonrası yüzlerce oyun sever yeni Diablo 3'ü Türkiye'de ilk satın alıp oynamış olmak için birbiriyle yarıştı. Taksim meydanındaki büyük bekleyiş dün gece mutlu sonla bitti, oyun severler yeni oyunları Diablo 3'e, yapılan gece satışıyla kavuştular.

1337075580_img09601337070764.jpg

Saatlerce bekleyişin ardından yeni Diablo 3'ün koleksiyon ve normal sürümünü satın alındı. Dün gece oyun severler gece yarımdan sonra satılacak olan Diablo'yu beklerken rock konseri ve Cosplay yarışmasıyla eşsiz bir gece geçirdiler. Nihayet saatler yarım'ı gösterdi, Aral Game'in özel tırı Diablo 3'ün satışına büyük bir izdihamla başladı. 240 TL'den satışa sunulan koleksiyon sürümü adeta kapış kapış satıldı.

Taksimde dün objektiflere takılan görüntülerimizi gün içinde GALERİ'de sizlerle paylaşacağız.

-Güncelleme (13.37)


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.