Oyun

Taksim meydanında büyük bekleyiş DİABLO için!

Diablo'nun satışa sunulması için şimdiden sıraya geçildi!

Taksim meydanında büyük bekleyiş DİABLO için!

Blizzard'ın tüm dünyada 15 Mayıs'ta satışa sunacağı yeni oyunu Diablo 3 için büyük bekleyiş şimdiden saatler kala başladı. Taksim meydanı şimdiden Blizzard'ın yeni gelecek oyunu Diablo 3 için dolmaya başladı.

Taksim meydanında Mayıs 14'ü 15'ine bağlayan gece yapılacak gece satışı ile oyun severlerin beğenisine sunulacak bu yeni oyun hakkında Blizzard oldukça iddialı görünüyor. Hatırlayacak olursanız Diablo'nun bir kaç yıldır çıkış süreci oldukça sıkıntılı geçmiş, Samsung'un yeni gelecek amiral gemisi Galaxy S 3 gibi hakkında binlerce haber yapılmış, yine yüzlerce iddia ortaya atılmıştı. Bütün bu yoğun gündemin sona ereceği gün geldi çattı.

1337003386_zxcq.jpg
Yeni oyun bu gece yarım'dan satışa sunulacak fakat oyun severler yeni oyun için şimdiden sıraya geçmiş durumda. Taksim'in göbeğinde sıraya geçen bu insanlar yeni Diablo 3'ü Türkiye'de satın alıp ilk oynamak isteyen oyun severlerden başkası değil.

Taksim meydanındaki bu büyük bekleyişi canlı olarak izlemek isteyenler İ.B.B'nin canlı kameralarından göz atabilirler. http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/e-belediye/Pages/turistik_kameralar.aspx

(Taksim Meydanı'na tıklamanız yeterli olacaktır)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.