Oyun

Dishonored 2'nin demosu geliyor!

Dishonored 2, Kasım ayında satışa sunulmuştu. Ancak istenen satış rakamlarına ulaşamamıştı.

Dishonored 2'nin demosu geliyor!

Kasım ayında piyasaya sürülen ve geçtiğimiz yılın en popüler, en fazla beklenen oyunlarıdan biri olan Dishonered 2, şu an Steam üzerinden 219 TL. Fakat Bethesda, Dishonored 2'yi merak eden oyuncular için ilk 3 görevi içeren versiyonu ücretsiz olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC için sunmaya hazırlanıyor.

Demo sürümü diyebileceğimizi bu deneme versiyonu 6 Nisan'da çıkıyor. 6 Nisan'da Dishonored 2; PS4 için PSN Store'dan, Xbox One için Xbox Marketplace'den ve PC için Steam'den indirilebilecek. Ücretsiz deneme oyunun ilk 3 bölümünü kapsayacağı için gayet uzun olacağa benziyor. Eğitim görevi oldukça kısa, Karnaca'ya vardığınızda bu görevlerin ölçeği belirgin şekilde genişleyecek.

1491293325_dishonored-2-2017-oyun-en-ucuz-ps4-oyun-satan-yerler-yeni-cikis-tarihi-ps4-pro-xbox-one-pc-oyun-ps-vr-oyun-fiyat-ps4-takas-ikinci-el-2.el-sifir-satis-fiyat-degisim-2016-2017-2018-201.jpg

Benim gibi birisiyseniz, oyunun ikinci ana görevinde iki saatten fazla zaman harcayabilirsiniz, bu sebeple denemenin uzun süreceğini tahmin edebilirsiniz. Denemelerini tam oyuna yükseltmeyi seçenler, kayıt verilerinin tümünü eksiksiz alabilecek. Biz Dishonored 2'yi gerçekten sevdik.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.