Oyun

Division 2 ne zaman piyasaya çıkacak?

Ubisoft'un merakla beklenen yeni Division oyunu, en geç 1 Nisan 2019 tarihine kadar çıkmış olacak.


Ubisoft, merakla beklenen Division 2'nin çıkış aralığını oyuncular ile paylaştı.

Tom Clancy’s The Division 2 geçtiğimiz Mart ayında resmi olarak duyurulmuş ancak oyun hakkında pek bir bilgi verilememiş ve çıkış tarihi de açıklanmamıştı ancak bugün finansal sonuçlarını paylaşan Ubisoft oyunun 2018-2019 mali yılı içinde çıkacağını açıkladı.

Tom Clancy’s The Division 2 bir erteleme almadığı takdirde en geç 1 Nisan 2019 tarihine kadar piyasaya çıkmış olacak. Duyurusu yapılan oyun hakkında henüz hiçbir bilgi paylaşılmış değil. E3 2018 etkinliğinde detayları paylaşılacak oyun, bu sefer bizi nerelere götürecek merakla bekliyoruz açıkçası.

Ubisoft finansal sonuçlarını paylaştığı konferansta 2018-2019 mali yılı içinde üç oyun çıkarmayı planladıklarını belirtti. Bunlardan ilki The Crew 2, ikincisi Tom Clancy’s The Division 2 ve üçüncüsü ise henüz belli olmayan bir AAA oyun. Ubisoft bu üç oyunun toplamda 19 milyon adet satmasını beklediğini de belirtti. Büyük ihtimalle üçüncü oyun ya yeni Splinter Cell olacak yada daha öncesinde de sinyallerini aldığımız Watch Dogs 3. 

Tom Clancy’s The Division 2 ve henüz duyurulmamış oyununun detaylarını E3'te öğreneceğiz. Ubisoft'un E3 2018 basın konferansı 11 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.