Oyun

Doom 4'ten ilk görüntüler geldi!

Uzun süredir beklenen, id Software tarafından geliştirilen Doom 4'ün ilk görüntüleri internete sızdı.

Doom 4'ten ilk görüntüler geldi!

Geçtiğimiz günlerde internette hızla görüntüler yayılma başladı. Görüntülerin Doom 4'e ait olup olmadığı konusunda henüz kesin net bir açıklama olmasa da web sitelerinde bu yönde açıklamalar ve tanıtımlar devam ediyor.

Birbirinden ilginç ekran görüntüleriyle karşılaştığımız id Software firmasının ürettiği bu FPS oyununun ekran görüntüleri oldukça merak uyandırıcı.

1330652591_doom4promo1330597287.jpg

2008 yılından beri sessizliğini koruyan yetkililer daha önceden yayınlanan görüntüleri yalanlamıştı. Bu görüntüler hakkında yukarıda da dediğimiz gibi henüz bir yalanlama haberi vb bir durum olmadı. Olası Doom 4'ün ilk görüntüleri internette tık rekoru kırmaya devam ediyor.

Oyun ile birlikte yenilikler geliyor!
Önceki ve gelecek olan bu sürüme dair oyunseverlerin yorumu şu şekilde;
"Önceki Doom oyunlarında Mars gezeneninde geçen macera da vardı, dünyada geçen de. Doom 4'ün dünya üzerinde yaratıklara karşı verilen büyük savaşı konu alacağı söyleniyordu. Dolayısıyla seride ilk kez detaylı çevre tasarımları görebileceğiz. Arabalar, modern binalar, dükkanlar, caddeler gibi unsurlar, Doom serisinde görmeye alışık olduğumuz unsurlar değil. Belki de bir nevi GTA'nın yaratıklı versiyonuyla karşılaşacağız."


İşte karşınızda olası Doom 4'ten görüntüler:

:: ::

1330652063_galeri1.jpg

::Resimleri görmek için, gidiniz. ::

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.