Oyun

Microsoft' bedava oyunu Microsoft Flight'ı yayınladı! - PC

Uzun zamandır gelmesi beklenen uçuş simülasyonu, Microsoft Flight kullanıcılar için bedava olarak geldi.

Microsoft' bedava oyunu Microsoft Flight'ı yayınladı! - PC

Microsoft'un uzun zamandır PC'ler için hazırladığı uçuş simülasyonu hazır hale geldi. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu bi simülasyonu indirip hemen deneyebilirsiniz.

2012 ile birlikte yaptığı yeniliklerden gözümüzü alamadığımız Microsoft firmasının yeni uçuş simülatör oyunu Microsoft Flight kullanıcıların beğenesine sunuldu. 29 Şubat'ta yani dün sunulması bekleniyor idi, tarihinde herhangi bir değişikliğe gidilmeden dün itibariyle yayınlandı.

1330558203_dgfdf.jpg

Yeni oyunumuz Xbox.com'un PC bölümünden indirilebiliyor.  Oyunumuzu indirip hemen başlamadan önce bilgisayarımıza,  Games for Windows Live istemci yazılımını yüklemeniz gerekiyor. Yükledikten sonra oyunumuzu indiriyoruz. Boyut olarak 1.43 GB gibi bir rakam ile karşılaşıyoruz. Oyunu yükledikten sonra istediğiniz semalarda uçuş keyfini yaşayabiliyorsunuz.

1330558264_msfsx.jpg
Oyunun orjinalinde gelen uçakların bir kaç tanesi ücretsiz, diğer uçakların sürüş keyiflerini yaşamak istediğiniz takdirde belli ücret ödemeniz gerekiyor.

Resmi tanıtım videosu;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.