Oyun

Doom Eternal duyuruldu!

Bethesda'nın E3 2018 konferansı kapsamında diğer Doom oyunlarına nazaran, daha kanlı ve çok daha fazla aksiyon dolu olacağı açıklana yeni Doom Eternal duyuruldu.


Bethesda geçtiğimiz dakikalar da yeni bir Doom oyunu duyurdu.

Doom Eternal adı altında duyurulan oyun, iblislerin artık yer yüzüne çıkmaya başladıkları bir zaman içerisinde geçecek gibi duruyor.

Oyuncuları beklemedikleri bir yerden vuran Bethesda, ek olarak diğer Doom oyunlarına göre, daha kanlı ve çok daha fazla aksiyon dolu olacağını açıkladı yeni oyunun. Daha fazla iblisle, daha vahşi bir şekilde başa çıkmaya çalışacağız. Oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi paylaşılmış değil. Ek olarak aklı karışan oyunculara belirtmek gerekir ki Ethernal bir squel oyunu değil, Doom serisinin devam oyunu olacak. 

Bethesda'nın sevilen oyunu Doom'da iblislerle savaş farklı bir boyuta taşınmıştı. Seriyi adeta yeniden dirilten Bethesda, 2016 yılında yeni bir Doom oyunu yayınlamış ve oyuncular tarafındna büyük bir heyecanla karşılanmıştı. Bakalım Doom Eternal, oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi göreceğiz.

Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz Doom Eternal'ı nasıl buldunuz?

Yorumlar
Cem
Kesin mükemmel olur doom un tüm serileri güzel
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.