Oyun

Zombi istilası Dying Light 2 ile geliyor!

Techland, Microsoft E3 2018 konferansı esnasında Dying Light 2'yi resmi olarak duyurdu.

Zombi istilası Dying Light 2 ile geliyor!

Techland, Microsoft E3 2018 basın konferansı esnasında Dying Light 2'yi PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu.

İlk oyunu ile büyük yankı uyandıran Dying Light, sonunda ikinci oyunu ile maceraya kaldığı yerden devam ediyor. Xbox'ın E3 2018 konferansı kapsamında duyurulan oyun, ilk oyuna nazaran seriye köklü değişiklikler getirmeye hazırlanıyor gibi. İnteraktif bir oynanış ve yaşam tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dying Light 2, tamamıyla kararları size bırakacak. Karşınıza çıkan bir insan ile ister savaşın ister anlaşma yapın, bu tamamıyla sizin elinizde. 

Grafiksel bakımdan ilk oyunun üzerine yeni şeyler ekleyen firma, yeni oyunda iyi taraf mı yoksa kötü taraf mı olmayı size bırakacak. Böylelike oyuncular gerçek bir hayatta kalma deneyimi yaşayabilecekler.

Sunum sırasına izleyicilerin çoğu eminiz ''zombiler nerede?'' sorunu akıllarında geçirmişlerdir diye düşünüyoruz. Bu konuda nasıl bir yol izlenecek şimdilik bilmiyoruz ancak tanıtımın son saniyelerine doğru zombilerin, akşam karanlığında ortaya çıktığını görmekteyiz. 

Bu tamamıyla bu şekilde mi ilerleyecek yoksa farklı zombi türleri görecek miyiz henüz net değil. Genel olarak bir bakış attığımız zaman Dying Light 2, oyunculara sunacakları ile kendisinden baya bir söz ettirecek gibi duruyor. Henüz oyunun resmi çıkış tarihi paylaşılmış değil. 

Peki ya siz nasıl buldunuz Dying Light 2'yi? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.