Oyun

EA Access PlayStation Store'da göründü!

EA Access Brezilya PlayStation Store'da listelendi. İşte detaylar!

EA Access PlayStation Store'da göründü!

Bir reddit kullanıcısı EA Access görselinin Brezilya PlayStation Store'da listelendiğini gördü. Belirtilene göre görsel kısa bir süre içinde kaldırılmış. Bu, paralı abonelik servisi EA Access'in PlayStation 4'e gelebileceğine dair ilk işaret değil.

EA Access PlayStation Store'da göründü!

Bu yılın başlarında şirket finansal sonuçlarını açıkladığı konferans esnasında "Bu yılın ilerleyen zamanlarında abonelik servisini başka bir büyük platforma sunmayı planlıyoruz." demişti ve daha öncesinde de "EA Access ve Origin Access gibi abonelik servislerimiz ağımız üzerinden bize çok fazla oyuncu getiriyor.

Oyuncu tabanı büyümeye devam ediyor ve bu modeli ileride daha fazla platforma getirmemizi bekleyebilirsiniz." diye belirtilmişti.

Şu anda Xbox One'da mevcut olan EA Access ve PC'de mevcut olan Origin Access Basic; sistemin kütüphanesinde bulunan oyunları ücretsiz olarak oynayabilme, piyasaya çıkmadan yeni Electronic Arts oyunlarını deneyebilme ve Electronic Arts alışverişlerinde yüzde 10 indirim alabilmenizi sağlıyor.

PC'de ayrıca daha pahalı olan Origin Access Premier aboneliği var o da Electronic Arts'ın oyunlarına çıktığı gibi tam erişim imkanı sunuyor.   

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.