Oyun

Lady Gaga Cyberpunk 2077'de mi yer alacak?

Lady Gaga, CD Projekt Red'in merakla beklenen yeni rol yapma oyunu Cyberpunk 2077'de karşımıza çıkabilir. İşte detaylar!

Lady Gaga Cyberpunk 2077'de mi yer alacak?

Amerikalı popüler şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, CD Projekt Red'in merakla beklenen yeni rol yapma oyunu Cyberpunk 2077'de karşımıza çıkabilir. Bu iddialar ise Actugaming.net kanalından geldi. Actugaming.net'in haberine göre, Lady Gaga geçtiğimiz aylarda Polonya'lı oyun stüdyosunda motion capture kaydı gerçekleştirdi ve Cyberpunk 2077'de bir yan karakter olarak yer alacak.

Lady Gaga Cyberpunk 2077'de mi yer alacak?

Actugaming.net Lady Gaga ile Cyberpunk 2077 işbirliğinin Haziran ayında düzenlenecek E3 2019 fuarında resmi olarak duyurulacağını söylüyor. CD Projekt Red E3 2019'a katılacaklarını daha önceden doğrulamıştı.

Bu söylentiler geçtiğimiz yıl Eylül ayında, Cyberpunk 2077 resmi twitter hesabının Lady Gaga'nın eski bir tweetine atmış olduğu cevaptan sonra başladı. İlgili tweete yukarıdan ulaşabilirsiniz. 

İki taraftan da konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için duyuruldu. Çıkış tarihi belli değil. CD Projekt Red geçtiğimiz günlerde yayınladığı geliştirici günlüğünde oyunun tamamlanmaktan uzak olduğunu belirtmişti. Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.