Oyun

EA ve Koei Tecmo 'bir sonraki harika av oyunu' için ortaklık kuruyor

EA ve Koei Tecmo, "bir sonraki harika av oyunu" olarak tanımladıkları yeni bir oyun için ortaklık kuruyor.

EA ve Koei Tecmo 'bir sonraki harika av oyunu' için ortaklık kuruyor

Bu açıklamayı ilk okuduğumda, düşüncelerim, vahşi hayvanları vurduğunuz, ancak konsept sanatına bakarak, kimin yaptığıyla birleştiğinde, av oyunlarının arcade serisi olan Big Buck Hunter'a gitti.

Bir basın açıklamasında EA ve Koei Tecmo, bu yeni oyunu "feodal fantezi Japonya'da gerçek bir AAA deneyimi sunan" orijinal bir IP olarak tanımlıyor. Dynasty Warriors ve Samurai Warriors “musou” aksiyon oyunları ile tanınan Koei Tecmo'nun Omega Force tarafından geliştirilecek. Bir EA yöneticisi Jeff Gamon'dan yapılan açıklamada, Omega Force'un "savaş oyunu için kanıtlanmış yeteneklerini beklenmedik ve yenilikçi mekaniklerle birleştirdiğini" söyledi.

EA ve Koei Tecmo 'bir sonraki harika av oyunu' için ortaklık kuruyor

"Avlanma oyunu" tanımıyla birlikte alınan bu faktörler, bana geliştiricilerin muhtemelen Monster Hunter tarzı bir oyun üzerinde çalıştıklarını ve devasa canavarları alt etmek için diğer oyuncularla takım kurduğunuzu gösteriyor. Öte yandan Big Buck Hunter, esasen yüceltilmiş hedef talimiydi. EA sözcüsü, daha fazla açıklama talebine henüz yanıt vermiş değil, bu nedenle bunun Cabela'nın eşdeğeri bir Japon video oyunuyla alay edildiği ortaya çıkarsa, size bildirmek için gönderiyi güncelleyeceğim.

Ne yazık ki EA ve Koei Tecmo oyun hakkında fazla bir şey paylaşmadı, bu yüzden oyunun ne zaman çıkacağını veya hangi platformlarda bulunabileceğini bilmiyoruz. Ancak Gamon, oyunun "bu ayın sonunda" tanıtılacağını söylüyor, bu nedenle daha fazlasını öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyebilir.

Bu yeni oyun, daha önce It Takes Two ve Knockout City gibi bağımsız oyunları yayınlarken kullandığı EA Originals etiketini taşıyacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.