Oyun

Efsane oyun Call of Dutygeri geliyor

Sledgehammer Games bizi heyecanlandırıyor


Video oyun geliştiricilerinin ve oyuncuların en zengin ayları Ekim ve Kasım aylarıdır. Birçok yüksek profil değerlerine sahip AAA yapıtlar bu aylar içerisinde çıkar ve bu yapıtların çoğu da kendi kendisini tekrar eder. Battlefield serisi, FIFA serisi, Assassin's Creed serisi gibi Call of Duty serisi de her sene kendini tekrar ederek karşımıza çıkıyor. Fakat bu sene Call of Duty serisinin değişebileceğine inanmak için sebeplerimiz var. Eğer dilerseniz hep birlikte bir göz atalım bu nedenlere!

İşin arkasında Sledgehammer Games var!

Sledgehammer Games, AAA değerinde ve kalitesinde oyun geliştiren firmalar arasında en genç firmalardan bir tanesi. Tabii durum bu şekilde olunca hem Sledgehammer Games bünyesindeki çalışanlar daha gayretli oluyor, hem de yaptıkları işlerde daha çabuk bir şekilde saygınlık kazanıyorlar. Activision ve Infinity Ward çerçevesi içerisinde geliştirilen Call of Duty serisinin en yeni isimi olan Sledgehammer Games, Call of Duty: Advanced Warfare ile birlikte çok daha başarılı bir iş ortaya koyacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.