Epic Games bu haftaki ücretsiz oyunlarını duyurdu!

Epic Games her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyunlarını duyurdu. İşte detaylar

Epic Games bu haftaki ücretsiz oyunlarını duyurdu!

Oyun severleri mutlu edecek haberler gelmeye devam ediyor. Güzel bir oyun haberi daha Epic cephesinden geldi. Epic Games Store bu haftaki ücretsiz oyunlarını duyurdu.

Düzenli olarak ücretsiz oyun veren Epic Games Store, bu hafta DARQ: Complete Edition ile kullanıcıların karşısına çıktı. Normalde 32 TL değerinde olan bu oyun şimdi oyun severler için ücretsiz olarak sunulacak.

Epic Games bu haftaki ücretsiz oyununu duyurdu

Epic Games bu haftaki ücretsiz oyunlarını duyurdu! - Resim : 1

DARQ: Complete Edition, Tek Oyunculu Modu destekleyen bir korku oyunu. Epic Games web sayfasında oyunu “DARQ, kendini bilinçli bir rüyanın içinde bulan bir çocuk olan Lloyd’un hikâyesini anlatıyor. Uyanamayan Lloyd korkularıyla yüzleşmek ve rüyasının anlamını deşifre etmek zorunda.” cümleleriyle anlatıyor. Tabi ki her ücretsiz oyun kampanyasında olduğu gibi bu oyun da belirli bir süreliğine ücretsiz olarak sunulacak. Sadece 1 haftalığına ücretsiz olarak sunulan oyunu denemek istiyorsanız şimdiden kaçırmayın.

DARQ: Complete Edition; İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Lehçe, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Felemenkçe, Yunanca, Norveççe, Portekizce, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca, Macarca dillerinde mevcut. Epic Games ayrıca Cadılar Bayramı 2021 indirimlerini de başlattı. Bu kapsamda çoğu oyunda indirim kampanyaları mevcut. 1 Kasım’a kadar süren indirim kampanyasında birbirinden farklı oyunlar indirimle sunuluyor. Bu indirimli oyunlara da göz atmanızda yarar var diyebiliriz.