Oyun

Epic Games Store'a neler geliyor böyle?

Epic Games mağazası yeni içeriklerle yenileniyor. Detaylar bu haberimizde.

Epic Games Store'a neler geliyor böyle?

Epic Games Store her hafta sunduğu oyunları ile birçok kullanıcıyı taraflarına çekmeyi başarmıştı. Platform gittikçe büyüyor ve içerik sayısı gittikçe artıyor. Bu haftaki haberimiz bazı oyuncuları sevindirecek cinsten.

Riot Games ve Epic Games, League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra ve Valorant oyunlarının Epic Games Store üzerinden indirilebilmesi için anlaşmaya vardı. Bu ücretsiz oyunlardan herhangi birini aldığınızda, Riot istemcisi oyuncuların bilgisayarına otomatik olarak yüklenir ve oyunlara doğrudan erişmek için kullanılabilir oluyor.

Epic Games Store'un başkan yardımcısı ve genel müdürü Steve Allison, " Riot Games, gerçekten yenilikçi video oyunu serileri ürettiklerini kanıtladı ve dünyanın en iyi geliştiricilerinden biridir ayrıca oyunlarınızı Epic Games Store aracılığıyla milyonlarca yeni oyuncuya ulaştırmak için bizimle ortak olmaya karar vermiş olmanız bizim için bir gururdur. " dedi.

League Of Legends, Valorant, Runeterra ve Teamfight Tactics Epic Games Store'a ulaşıyor!

Bu oyunların Epic Games Store'daki prömiyeri, Jinx'in League of Legends'tan Fortnite'a gelişiyle aynı zamana denk geliyor. Riot Games Çapraz Ürün Deneyimleri ve İşbirlikleri Başkanı Brandon Miao, “ Fortnite, oyunculara hem deneyimlerini zenginleştiren içerik sunma fikrine sadık kalırken hem de üst düzey eğlence ve ortak çalışma deneyimlerini gerçeğe dönüştürmeyi başardı. " dedi.

Bu gelişmelerin ardından birçok oyuncu Epic Games'i artık daha faal kullanacaktır. Sizler Epic Games'i nasıl buluyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.