Oyun

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu kendini gösterdi!

Epic Games her hafta ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bu hafta da Rebel Galaxy oyunu ücretsiz oldu.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu kendini gösterdi!

Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta da 29 TL değerindeki uzay temalı Rebel Galaxy oyunu ücretsiz oldu. Detaylara haberimizin devamından hep birlikte göz atalım.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu kendini gösterdi!

Her hafta en az bir, bazen ise birden fazla oyun hediye eden Epic Games'in yeni ücretsiz oyunu erişime açıldı. Dağıttığı ücretsiz oyunlar ile kullanıcılarının kütüphanelerini zenginleştirmeye devam eden Epic Games Store, bu hafta 29 TL değerindeki uzay temalı Rebel Galaxy oyunu ücretsiz olarak sunuyor.

Peki Rebel Galaxy nasıl bir oyun? Merak edenler için biraz da bundan bahsedelim. Uzay temalı olan bu oyunda savaş, keşif ve ticaret gibi eylemleri gerçekleştirebilmeniz mümkün. Azılı bir savaşçı mı olacaksınız? Yoksa parayla oynayan bir tüccar mı? Seçim sizin...

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu kendini gösterdi! - Resim : 1

Rebel Galaxy oyununu 19 Ağustos tarihine kadar kütüphanenize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer bu tarihe kadar oyunu kütüphanenize eklerseniz, sonsuza dek ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunda desteklenen diller ise şu şekilde; İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Rusça, basitleştirilmiş Çince...

Rebel Galaxy oyununun sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, veya daha iyisi
  • RAM: 2 GB
  • Ekran kartı: Shader Model 3.0 destekleyen, 512MB VRam herhangi bir ekran kartı
  • DirectX: Version 9.0
  • Boş alan: 2 GB boş kapasite gerekli
  • Ses kartı: DirectX 9.0c-uyumlu, 16-bit
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.