Oyun

Xbox Game Pass kütüphanesine 6 yeni oyun eklendi!

EA Play aracılığı ile Xbox Game Pass Ultimate'e 6 yeni oyun eklendi! Tamamı yarış oyunu olan oyunlara kütüphaneden ulaşabilirsiniz.

Xbox Game Pass kütüphanesine 6 yeni oyun eklendi!

Kullanıcılarına sunduğu çeşitli oyunlarla adından söz ettirmeye devam eden Xbox Game Pass, kütüphanesini zenginleştirmeye devam ediyor. Xbox Game Pass kütüphanesine bugün itibarı ile 6 yeni oyun daha eklendi!

Xbox Game Pass kütüphanesine 6 yeni oyun eklendi!

Oyunseverlerin en çok yakındıkları konulardan biri de oyun fiyatlarının oldukça yüksek olması. Konsol sahibi olmayan oyuncular bu sebeple Steam gibi platformların ücretsiz ya da indirimli olarak sundukları oyun yapımlarını kovalarken, PlayStation ya da Xbox kullanıcıları ise genellikle sevilen oyunların indirime girmesini bekliyor.

Ancak sorun sadece oyunların pahalı olması değil. Özellikle de Xbox sahibi olan kullanıcılar özel yapımların yer almamasından şikayet ediyor. Diğer yandan gerçek anlamda yüksek kaliteli yapımların yeterince fazla olmaması, yeni oyunların oyun mağazalara eklenmesi konusunda oyuncuların beklentisini daha da artırıyor.

Xbox Game Pass kütüphanesine 6 yeni oyun eklendi! - Resim : 1

Bilindiği üzere abonelik servisi Xbox Game Pass‘in içerisinde farklı türden birçok oyunu barındırıyor. Eğer Xbox Game Pass Ultimate abonesiyseniz, aynı zamanda EA Play’e de sahip olmuş oluyorsunuz. Bu sayede hem Windows hem de Xbox’ta Game Pass kütüphanesine erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bu bilgileri verdikten sonra şimdi size müjdeli haberi açıklayalım. Kullanıcılarına sunduğu çeşitli oyunlarla adından söz ettirmeye devam eden Xbox Game Pass, kütüphanesini zenginleştirmeye devam ediyor. Zira Xbox Game Pass kütüphanesine 6 yeni oyun daha eklendi! Eğer Xbox Game Pass aboneliğiniz var ise tamamı yarış oyunu olan yapımlara an itibari ile kütüphanenizden ulaşabilirsiniz.

Diğer yandan EA aracılığı ile Game Pass Ultimate paketine ise F1 2020, F1 2019, Dirt 5, Dirt 4, Dirt Rally, Dirt Rally 2.0 ve Grid oyunları geldi. EA Play ile birlikte Game Pass Ultimate’te an itibari ile 89 adet EA oyunu yer almakta.

Yorumlar
Yusuf
Gamepass e sadece yarış oyunu ekledikten sonra olur gibi
Cevapla
Kerem
Gel vs
Aajskls
Ps5 e 10k ödedikten sonra oyunlarında 1000tl olduğunu görünce olur gibi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.