Oyun

Epic Store’un en çok satan oyunu belli oldu!

Epic Store’un en çok satan oyununu ve geçtiğimiz ayın en iyi çıkış yapan oyununu haberimizde siz değerli okuyucularımız ile paylaştık. Gelin ayrıntıları haberimizden takip edelim.

Epic Store’un en çok satan oyunu belli oldu!

Günümüzde 85 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Epic Store yeni detaylar ile gündeme geldi. Erişime girmesinden bu yana iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtan mağaza, Nisan ayında oldukça başarılı satışlar gerçekleştirdi. Haberimizde Epic Store’un en çok satan oyununu ve geçtiğimiz ayın en iyi çıkış yapan oyununu siz değerli okuyucularımız ile paylaştık.

Epic Store’un en çok satan oyunu belli oldu!

Kuzey Carolina merkezli video oyunu yapım ve geliştirme şirketi Epic Games’in resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre Epic Store için Nisan ayında oldukça önemli satışlar gerçekleştirmiş. Geliştiricilere, yayıncılara ve oyunculara teşekkür eden Epic, Nisan ayına dair bazı istatistikleri de oyuncular ile paylaşmış. Resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre Saber Interactive’in yeni oyunu olan World War Z oyunu, ilk hafta içerisinde 250.000’den fazla kopya satmış. Belirtilen oyun Epic Store üzerinde günümüze kadar toplamda 320.000 adet satmış. 

Geçtiğimiz ay Epic Store’da erken erişime açılan Satisfactory isimli video oyunu da güzel rakamlara imza atarken, Coffe Stain’in en iyi çıkış yapan oyunu olmayı başarmış. Öncesinde ise oyunun bu kadar popüler olacağı da tahmin edilmiyormuş.

Epic Store’un en çok satan oyunu belli oldu! - Resim : 1

Fransız video oyun geliştiricisi Ubisoft’un Anno 1800 oyunu ve 4A Games’in Metro: Exodus oyunu, ilgili şirketlerin franchise geçmişlerinde en iyi çıkış yapan bilgisayar oyunu oldu. Yapım Epic’e geçmesinden sonra eleştirilere maruz kalan Metro Exodus ise Epic Store’un en çok kazandıran oyunu olmayı başardı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.