Oyun

The Witness, Epic Games Store'da ücretsiz oldu!

Kullanıcı sayısını artırmaya çalışan yeni oyun platformu Epic Games Store, The Witness oyunu ücretsiz hale getirdi.

The Witness, Epic Games Store'da ücretsiz oldu!

Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Şirket şimdi de fiyatı 59 TL olan The Witness oyununu Epic Games Store‘da ücretsiz olarak sunuyor.

The Witness, Epic Games Store'da ücretsiz oldu!

Epic Games Store, faaliyete başladığı günden bu yana ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Şirketin son olarak ücretsiz olarak sunduğu oyun ise, 2016 yılında piyasaya çıkan ve öncelikli olarak PC ve PlayStation 4 için satışa sunulan The Witness  isimli oyun oldu. FPS tarzını benimseyen oyun, 18 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak Epic Games Store‘da yer almaya devam edecek.

Geçtiğimiz ay PlayStation Plus'a da gelen The Witness isimli oyunun konusu ise; bilmecelerle dolu garip bir adada uyanıyorsunuz. Kim olduğunuzu ve oraya nasıl geldiğinizi hatırlamıyorsunuz. İpuçlarını keşfederek hafızanızı geri kazanmaya çalıştığınız oyunda, bir şekilde eve giden yolu bulmak için adayı incelemek durumundasınız.

Keşfedilecek onlarca yer ve 500'den fazla bilmece içeren açık bir dünyada oynanan tek kişilik bir oyun olan The Witness, sürekli fikir yürütmenin hakim olduğu bir tarzı benimsiyor. Dilerseniz aşağıda oyun ile ilgili tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

Epic Games tarafından seçilen her bir oyun, iki haftalığına Epic Games Store'da ücretsiz olarak indirilebiliyor. İndirilen oyun daha sonra daimi olarak sizin oluyor.

Oyun platformu olarak Steam‘e en yakın rakip olan Epic Games Store, bu tarz jestleri ve bünyesinde barındırdığı kaliteli oyunları ile her geçen gün kullanıcı sayısını daha da artırmayı amaçlıyor.

Epic Games Store üzerinden The Witness isimli oyunu ücretsiz olarak indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.