Oyun

Fallout 4 1.03 (1.3) Konsol Yaması Grafikleri Geliştirdi

Fallout 4 konsol sürümlerinde görsel geliştirmeler yapıldı

Fallout 4 1.03 (1.3) Konsol Yaması Grafikleri Geliştirdi

Fallout 4'ün konsol sürümleri için yayınlanan yeni güncelleme, görsel detayların bir seviye daha arttırılmasını sağladı. Yeni nesil konsolların PC karşısında bu tür oyunlarda ciddi anlamda zor durumda kaldığı bir gerçek. Bethesda ise konsol oyuncularına az a olsa nefes aldırdı.

fallout-4-1.03-ps4-update.jpg

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Konsollar için yayınlanan 1.03 (1.3) güncellemesini Xbox One sürümünde değerlendiren Digital Foundry ekibi, oyundaki görsel kalitenin geliştirildiğini tespit etti. Bu gelişme PC sürümüyle konsol sürümü arasındaki farkı kapatmasa da yine de başarılı bir çalışma olarak nitelendiriliyor.

Konsollardaki en ciddi sorunlardan biri olan Draw Distance, yani grafik çizim mesafesi bu güncelleme ile geliştirildi ve artık oyuncular daha uzun mesafaleri görebilecek. PS4 sürümü 504 MB, XBox One sürümü 530 MB olan güncelleme ile buna ek olarak gölge detayları da geliştirilirken, bazı görevlerde meydana gelen hatalar da giderildi.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.