Oyun

Fallout 76 duyuruldu!

Bethesda bombayı patlattı. Fallout 76 resmi olarak duyuruldu.


Bugün sizlere Bethesda'nın yeni bir Fallout oyunu duyuracağının bilgisini vermiştik.

Sonunda Bethesda bombayı patlattı ve dakikalar önce Fallout 76'nın resmi duyurusunu gerçekleştirdi. Her yeni Fallout duyurusunda olduğu gibi ekrandaki "Please stand by!" mesajı ile açılış yapan oyunun ilk videosunda yeni Vault'un detaylarını da görüyoruz.

Adından da anlaşılabileceği gibi oyun Vault 76'da başlayacak ve buradan yola çıkan bir karakteri yönlendirme şansına sahip olacağız. Oyun ile ilgili platform ya da hikaye detaylarına ise maalesef şu anda yer verilmemiş. 

Oyunun Austin'de yer alan Bethesda'nın ana ofisi tarafından geliştirildiği de gelen bilgiler arasında. Muhtemelen videonun uzun bir versiyonu da mevcut. E3 2018 etkinliğinde bunu patlayacaklarını düşünüyoruz. Grafikler, son oyuna göre fazlasıyla geliştirilmiş gözüküyor.

Açıkçası Bethesda, bu E3 etkinliğinde elinde bulundurduğu markalar ile unutulmayacak bir gün geçirtecek gibi duruyor oyunculara. Peki ya siz yeni Fallout oyununa hazır mısınız?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.