Oyun

Sony'nin E3 planlarına bir yenisi daha eklendi!

Sony PlayStation'un tekrardan E3 2018 planları sızdırıldı. Bu sefer liste bir öncekinden farklı gözüküyor.

Sony'nin E3 planlarına bir yenisi daha eklendi!

Bildiğiniz üzere son zamanlarda ortaya çıkan birçok sızıntı haberi mevcut E3 ile alakalı.

Kimi firmalar bu sızıntıların önüne geçmek adına kendileri resmi bir duyuru eşliğinde açıklıyor listelerini. Kimileri ise sessizliğini koruyarak bu sızıntıların kurbanı olabiliyor. Daha önce sizlere Sony'nin yine sızıntıya kurban giden sunum planlarını aktarmıştık. Ne kadar doğrudur bilinmez ancak şimdide karşımıza daha detaylı bir liste bulunuyor bu konu hakkında. E3 2018'e sayılı günler kala, sanal alemde dolaşan söylentilerin de ardı arkası kesilmiyor haliyle. Peki bu liste bulunan oyunlar ne kadar doğru?

E3 2018 hem oyuncular için hem de oyun geliştiren firmalar, Sony ve Microsoft gibi teknoloji devi şirketler için de büyük önem taşıyor. Firmalar, yaptıkları şovlarla ve sürpriz oyun duyurularıyla, E3'te ses getirmek için ellerinden geleni yapıyor.

İnternete sızan listeye göre, Sony E3 2018'de Last of Us Part II'nin oynanış fragmanını yayınlayacak. Duyurusu merakla beklenen yeni Splinter Cell oyununun adı ise Apocalypse olarak listede yer almakta. Merakla beklenen oyunlar, Devil May Cry 5 ve Sehnmue 3'ten de oynanış görüntüleri gelecek. Bunlar dışında Vanquish 2 ve Resident Evil 2 gibi sürpriz oyunları da içeren listenin doğru olup olmadığı henüz bilinmiyor. 

Birazcık oyunların dışına çıkacak olursak: Listede en dikkat çeken kısımlardan biri ''Play PS2 and PS3 games on PS4'' kısmı. Kısacası eğer bu gerçekleşirse, artık PS4 kullanıcıları PS2 ve 3 oyunlarını PS4 üzerinden oynayabilecek. Bu tamamıyla dijital bir yolla mı gerçekleştirilecek henüz bilmiyoruz.

Eğer bu liste doğruysa Sony, E3 2018'e damgasını vurmaya hazırlanıyor diyebiliriz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.