Oyun

Far Cry 4'ün oynanış videosu yayımlandı!

Ubisoft yeni nesil konsollar için oyunlarını yavaş yavaş ortaya çıkartıyor

Far Cry 4'ün oynanış videosu yayımlandı!

Jason Brody ve yakın arkadaşlarının Bangkok tatilinde skydiving yaparken korsan istilasındaki bir adaya düşmesiyle başlayan Far Cry 3 yüksek temposu ve oynanabilirliği ile büyük ses getiren bir oyun olmuştu. Oyunun kısalığı ise büyük bir eleştiri konusu olmuş ve hemen ardından Far Cry 3: Blood Dragon yayınlanmıştı.

 1403174963_vaas-far-cry-3-15976-2560x1600.jpg

Ubisoft’un oyunları hakkında çok fazla eleştiri yapsakta Far Cry 4 bu eleştirlerin hepsini ortadan kaldıracak gibi görünüyor. İlginç ve çok eleştirilen oyun kapağını (ırkçılık ve kölelik karşıtı kişiler tarafından büyük eleştirlere maruız kaldılar) sonradan değiştirmek zorunda kalan Far Cry 4’ün nihayet ilk oynanış videosu geldi.

1403175163_far-cry-4-arrive-en-novembre.jpg1403175174_farcry4limitededition-wide.jpg

Bu videoya göre Far Cry 4 yeni nesil konsol alanlara “iyi ki almışım” dedirtecek cinsten bir oyun olmuş. Yayaımlanan videoda yapay zeka ile ilgili halen sorunlar görülse de oyunun oldukça akıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Peki sizin yeni nesil konsollar ile ilgili düşünceniz nedir?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.