Oyun

Far Cry 5 oyuncuları Vietnam'a götürmeye hazırlanıyor!

Far Cry 5'in ilk genişleme paketi duyuruldu. Ubisoft oyuncuları Vietnam savaşına götürmeye hazırlanıyor.


Far Cry 5'in ilk dlc paketinin çıkış tarihi ve videosu Ubisoft tarafından paylaşıldı. 

Oyuncuları Vietnam savaşına götürecek olan Hours of Darkness genişleme paketi, 5 Haziran'da oyuncular ile buluşacak. Far Cry 5'in ilk genişleme paketi olacak olan Hours of Darkness, ana oyundan farklı bir zaman diliminde geçecek. 

Wendell Redler Red'in Vietnam ormanlarında esir düşen silah arkadaşlarını bulup onları kurtarmaya çalışmasını konu edinecek olan genişleme paketi, 5 Haziran'da çıkışını gerçekleştirecek.

Hours of Darkness'ı aynı ana oyunda olduğu gibi arkadaşınızla co-op ya da tek başınıza oynayabileceksiniz. Far Cry 5'e gelen bu ilk genişleme paketiyle birlikte oyuna yeni ekipmanlar ve yeni yetenekler de eklenecek. House of Darkness'ın ana hikayesinin bitirdiğinizde ise iki yeni oyun modu açılacak. Survivor Modu ve Action Modu. Survivor modunda sınırlı cephaneyle hayatta kalmaya çalışacakken, Action modunda ise tam tersi olarak daha bol cephane ile çevreye kaos saçacaksınız.

Genişleme paketine ait tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.