Oyun

Ubisoft'un E3 2018 oyun listesini açıkladı!

Ubisoft'un merakla beklenen E3 2018 plan tablosu paylaşıldı. Böylelikle duyurulan oyunların yanı sıra yeni projelerinde duyurulacağı konferans için şimdiden oyuncular heyecanlı.


Ubisoft, E3 2018 etkinliği için hazırladıkları plan tablosunu oyunculara duyurdu. Bu yıl Ubisoft aşağıdaki oyunlar hakkında yeni bilgiler ve içerikler paylaşacak;

• Beyond Good and Evil 2
• For Honor
• Skull & Bones
• Starlink: Battle for Atlas
• Tom Clancy’s The Division 2
• Transference

Ubisoft bu oyunların yanı sıra bazı sürpriz duyuruların da olacağını doğruladı.
 
Ubisoft E3 2018 basın konferansı 11 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da düzenlenecek. Basın konferansı öncesi gerçekleşecek şov ise 45 dakika önceden başlayacak ve buradan bir oyun derinlemesine tanıtılacak. Ubisoft'un E3 2018 basın konferansı ve konferans öncesi şovu YouTube, Twitch, Mixer, Facebook ve Twitter üzerinden canlı olarak izlenebilecek.  

Daha önce ortaya çıkan sızıntılar dahilinde Ubisoft'un duyuracağı yeni oyunlar arasında Watch Dogs 3 ve yeni Splinter Cell oyunu olabilir. Her ne kadar ilk Watch Dogs ile oyunculardan ağır eleştiriler gelmiş olsada Ubisoft, ikinci oyun ile oyunculara kendini affettirebilmişti. Bakalım Ubisoft, bu sene kitlesine neler sunacak hep beraber göreceğiz.

Ubisoft'un paylaştığı E3 2018 videosunu yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.