Oyun

Far Cry 5'in yeni güncellemesi yayınlandı!

Ubisoft, Far Cry 5'in versiyon 1.08 güncellemesini bugün itibariyle PlayStation 4, Xbox One ve PC kullanıcıları için yayınladı. Peki getirilen yeni güncelleme beraberinde neler sunuyor oyunculara?


Ubisoft, Far Cry 5'in versiyon 1.08 güncellemesini bugün itibariyle PlayStation 4, Xbox One ve PC kullanıcıları için yayınladı. Toplam indirme boyutu 4.5 GB civarında olan güncelleme oldukça eğlenceli bir modu da oyuncuların beğenisine sunuyor. Evet fotoğraf modu sonunda kullanıma açıldı.

Getirilen güncelleme ile fotoğraf modu, arcade modu da dahil olmak üzere tüm içerikler üzerinde kullanılabilir olaraktan oyuncuların beğenisine sunuldu. Fotoğraf modu oyuncuların günün saati, görüş alanı, çerçeveler, filtreler ve karakterlerinin yüz ifadeleriyle oynamasına imkan sunuyor tıpkı God of War'da olduğu gibi. 
 
Güncelleme sadece bununla da sınırlı değil. Co-oP modunda yaşanan bağlantı sorunlarından ufak buglara kadar birçok eksikliği de ortadan kaldırıyor. Arcade modu için de birçok yeni doğa ve hayvan eklentisi de güncelleme ile oyuna eklenmiş durumda. 

Far Cry 5'in hikayesi nedir?

Far Cry 5, Hope County'de görevinin başına daha yeni geçmiş olan bir şerif yardımcısını ele alıyor. Hope County, kafayı sıyırmış üyeleriyle dikkat çeken Project at Eden's Gate isimli kıyamet günü tarikatı tarafından darmaduman edilmiş durumda. Tarikat, kasabayı ele geçirmeye çalışıyor ve işkence edip, kan dökmekten korkmuyor.  

Tarikatın başında ise Joseph isimli bir kişi bulunuyor. Kendisi ABD Hükümeti'nin çökeceğinden emin ve ailesiyle onun yolunu izleyenleri bu çöküşten korumak istiyor. Eh haliyle bizim de bu yolundan çıkmış tarikata bir dur dememiz gerekiyor. Far Cry 5 şu an PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden oynanabilir durumda. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.