Oyun

Far Cry: New Dawn farklı bir deneyim yaşatacak!

Ubisoft, The Game Awards 2018 etkinliği dahilinde yeni Far Cry oyunu olacak olan  New Dawn'un ilk fragmanını yayınladı. İşte detaylar!

Far Cry: New Dawn farklı bir deneyim yaşatacak!

Ubisoft, The Game Awards 2018 etkinliği dahilinde yeni Far Cry oyunu olacak olan  New Dawn'un ilk fragmanını yayınladı. The Game Awards 2018 etkinliğine özel yeni tanıtım fragmanında, nükleer patlamaya maruz kalan bir dünya içerisinde yaşam süren topluluklar bizlerin beğenisine sunuluyor.

Ardından farklı kombinasyonlara sahip silahlar ve arabalar gösterilerek video sonlanıyor. Küresel nükleer felaketten 17 yıl sonra, dönüşüm geçirmiş, canlı Hope County, yani Montana'da oyunumuz geçecek. 

Far Cry: New Dawn farklı bir deneyim yaşatacak!

Kasabanın son kaynaklarını da ele geçirmeye çalışan Highwaymen adındaki haydut grubu ve bunların zalim liderleri The Twins'e karşı mücadele veriyor olacağız oyun boyunca. 

Far Cry 3: Blood Dragon dışında henüz bu tarz bir Far Cry yapımı ile karşılaşmış değiliz. Anlaşılan Ubisoft risk alarak bu sefer bizleri oldukça farklı bir maceraya çıkarmak istiyor. Bu güzel bir adım, en azından seri için. Birçok oyuncu serinin artık kendisini tekrar ettiğini ve oyunculara pek yenilik sunamadığını dile getirmekteydi. 

Far Cry: New Dawn, 15 Şubat 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için 39.99 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini almış olacak.

Yorumlar
yakup
0:37 saniyede illüminati sembolü gösterilmiş (göz) genel olarak oyun güzel
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.