Oyun

Rage 2 çıkış tarihi belli oldu!

Bethesda Softworks Rage 2'nin çıkış tarihini duyurdu. İşte detaylar!

Rage 2 çıkış tarihi belli oldu!

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici ekip Avalanche Studios, Rage 2'nin 14 Mayıs 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Ek olarak The Game Awards 2018 kapsamında Avalanche Studios, RAGE 2 için yeni oynanış görüntüleri paylaştı. 

ID Software ve Avalanche Studios’un ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan RAGE serisinin yeni oyunu RAGE 2, renkli dünyası ve dinamik oynanış tarzıyla oyunseverleri coşturmaya hazırlanıyor. İlk oyunu ile oyuncuların ağzında tadımlık bir iz bırakan yapım, yeni oyunuyla bu özlemi ortadan kaldıracak gibi duruyor. Peki oyun bizlere neler sunuyor hikayesel olarak? 

Rage 2 çıkış tarihi belli oldu!

Boş arazinin son korucusu olan Walker karakterine hayat verdiğimiz oyunda, vahşi manzaraları, oldukça güçlü mutantları ve Otorite’nin baskıcı yönetimine karşı çıkabilmek için bir dizi güçlü silah ve eşsiz Nanotrite yeteneklerini kullanarak, çeşitli zorluklara meydan okuyarak bölgeleri aşmamız gerekecek. 

RAGE 2, çılgın oynanışı, benzersiz açık dünyası, araç mücadeleleri ve güçlendirilebilir silahları ile aynı zamanda birinci şahıs bakış açısını kullanarak gönlümüzü fethetmeye geliyor. Yayınlanan oynanış videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.