Farmerama, diğer çiftlik oyunlarından farklı

Bu oyunu oynamak için herhangi bir kurulum işlemi gerektirmiyor.

Farmerama, diğer çiftlik oyunlarından farklı

Farmerama, çiftlik oyunlarının tarayıcı tabanlı en popülerler oyunlardan birisi. Kullanım kolaylığı ve rahat oynanabilme sayesinde oyuncu sayısını her geçen gün yükseltiyor. Farmerama'nın grafiklerinin yüksek kalitede de olması oyuna ayrı bir keyif veriyor. Ayrıca bu oyunu oynamak için herhangi bir kurulum işlemi gerektirmiyor.

1336662520_farmerama-mynet1.jpg

Ticaret mantığının çok iyi yerleştirilmiş olması Farmerama oyununu diğer çiftlik oyunlarından ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi. Farmerama'da yetiştirdiğiniz ürünleri hemen satmanıza iizn verilmiyor. Yetiştirdiğiniz ürünleri satabilmeniz için önce şehre gidip ticaret yapmanız gerekli. Böyle olmasında ki amaç, oyundaki ticaret mantığını oyunculara tam olarak verebilmek.

1336662535_farmerama-ciftlik.jpg

Farmerama'daki farklılıklardan biri ise oyun oynarken size yardımcı olacak sembollerin, yazıların ve yönlendirmelerin olması. Oyunda neyi ne zaman yapacağınızı açıklayan açıklamalar bulunuyor.

1336662564_farmerama-sevimli.jpg

Oyunun farklılıklarından biride içerisinde verilen görevler. Şehir merkezine gidip kooperatiften mutlaka görev almanız gerekli. Ayrıca bazı görevlerde süre kısıtlamasının olması oyuna ayrı bir heyecan veriyor.

1336662766_farmerama-logo2.jpg

Farmerama oyununu Mynet üzerinden ücretsiz olarak indirmeden rahatlıkla oynayabilirsiniz.