Oyun

FIFA 14 ve Football Manager 2014 Playstore'da

Oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği 'FIFA 14' ve 'Football Manager 2014' ön siparişle Playstore'da

FIFA 14 ve Football Manager 2014 Playstore'da

Oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği “FIFA 14” ve “Football Manager 2014, TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, üzerinden ön siparişle satışa sunuldu. Oyunseverler “FIFA 14” oyununa aylık 7,5 TL’den başlayan taksitlerle 90 TL’ye sahip olabilecekler. Bu muhteşem oyunu ön sipariş veren oyunseverler, 4 adet “Gold FIFA Ultimate Paketi” de kazanıyorlar.

Türkçe Dil Seçeneği ile oyunseverlere sunulan “Football Manager 2014” ise aylık 5 TL’den başlayan taksitlerle 60 TL’ye Playstore’da ön siparişe sunuldu. Bu muhteşem oyunu ön sipariş veren kullanıcılar oyun çıkmadan yaklaşık 2 hafta önce Beta versiyonunu oynamaya başlayabilecekler.

1379062481_football-manager-2014.jpg

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, yılın en çok beklenen  oyunlarından ikisi için geri sayım heyecanı yaşanıyor. Playstore sabırsızlıkla beklenen “FIFA 14” oyununu aylık 7,5 TL’den başlayan taksitlerle, “Football Manager 2014” oyununu ise aylık 5 TL’den başlayan taksitlerle ön siparişle satışa sundu. Fifa 14 oyununu ön sipariş eden oyunseverler 4 adet “Gold FIFA Ultimate Paketi”ne sahip olurken, Football Manager 2014 oyununu ön sipariş eden oyunseverler oyun çıkmadan yaklaşık 2 hafta önce beta versiyonunu oynama şansına erişecekler.

“FIFA 14”te oyun, gerçek büyük maçlar nasıl oynanıyorsa o şekilde oynanıyor. Oyunseverler getirilen yeniliklerle maçın temposunu belirleyip orta alanda oyun kurmaya odaklanabiliyor. “FIFA 14”, oyunseverlerin dünya üzerindeki milyonlarca başka oyuncu ile bağlantı kurduğu, mücadele ettiği ve paylaşımlarda bulunduğu, futbolun sosyal ağı olarak dikkat çekiyor.

Türkçe Dil Desteği ile sunulan “Football Manager 14” Gelişmiş maç motoru, yenilenmiş haber sistemi ve arayüzü ile yaşanabilecek en üst düzey futbol tecrübesini oyunseverlere vaad ediyorPlaystore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.