Oyun

FIFA 17'de kullanılan Twitter hesapları gerçek çıktı!

FIFA 17'de kariyer modunda görünen Twitter hesapları gerçek twitter kullanıcıları çıktı. Peki, kullanıcılar nasıl tepki verdi?

FIFA 17'de kullanılan Twitter hesapları gerçek çıktı!

Futbol oyunu sevenlerin her sene merakla beklediği oyun olan FIFA 17 kısa süre önce satışa sunuldu. Satışa sunulmasının hemen ardından FIFA 17 bizleri çok da şaşırtmayan bir haberle tekrar gündeme geldi.

Oyunun gelişmiş kariyer modunda görünen Twitter hesaplarını twitter sitesinde aratan FIFA severler hesapların gerçek olduğunu gördüklerinde eğlenceli bir şaşkınlık yaşadı. FIFA 17'de Twitter hesaplarının tanıtıldığını atılan tweetler ve özel mesajlarla öğrenen hesap sahipleri sosyal medya sitesi üzerinden yazdıkları mesajlarla konu hakkındaki şaşkınlıklarını dile getirdiler. FIFA 17 oyununu geliştiren ekip farkında olmadan sahte sosyal medya hesapları yerine gerçek kullanıcı hesaplarını oyuna dahil etmiş.

FIFA 17 oyununda gördükleri Twitter hesaplarına mention atan kullanıcılardan bunalan gerçek hesap sahipleri oyunu geliştiren EA Games'e çeşitli yollardan ulaşıp Twitter hesaplarının oyun içerisinden kaldırılmasını da talep etmeye başlamışlar.

EA Games FIFA 17'de yaptığı bu hatayı nasıl telafi edecek veya ne zaman telafi edecek henüz bilinmiyor. Bu hatayı telafi etmek için olası en mantıklı senaryo oyuna gelecek bir yama ile FIFA 17 kariyer modunda görünen ve başkalarına ait olan gerçek Twitter hesapları oyundan kaldırılacaktır.

FIFA 17'de Twitter hesabı görünen kullanıcılardan birisinin EA Games'e attığı ama henüz cevap alamadığı tweeti.

 1476042975_fifa-17-deki-twitter-hesaplari-gercekmis1-32321554683.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.