Oyun

Final Fantasy: Uyanış mobile Türkçe geldi!

Daha önce mobile farklı ülkelerde çıkışını gerçekleştiren Final Fantasy: Uyanış, Türkiye'de tamamı Türkçe olarak mobil platformlara çıkışını gerçekleştirdi.


Oasis Games bugün yaptığı bir açıklamayla Square Enix iş birliği ile daha önce farklı ülkelerde yayınladığı mobil oyun Final Fantasy: Uyanış’ın tamamen Türkçe içeriğiyle ülkemizde yayınlandığını duyurdu.

Aksiyon, RPG türündeki oyunda gücünü rüzgar kılıcı, ateş silahı ya da buz büyüsünden alan karakterinizi yaratıp Orience dünyasını kaosun pençelerinden kurtarmaya çalışacaksınız. 

Konsol stili oynanışı, kaliteli grafikler ve yüksek standart sinematikler ile gelen Final Fantasy: Uyanış, geçtiğimiz yıl Endonezya, Singapur ve Malezya’da Google Play tarafından oyun kategorisinde “2017’nin en iyisi” olarak seçilmişti.

Tüm dünyada milyonlarca fanı olan Final Fantasy serisinin yeni mobil oyunu, serinin orijinal Type-0 hikayesine sadık kalan hikaye örgüsü sunuyor ve seride yer alan kahramanlara yer veriyor. Final Fantasy: Uyanış’ta oyun boyunca vereceğiniz kararlar hikayenin ilerleyişine direkt etki ediyor ve yeniden oynanabilirliği arttırıyor. 

Ayrıca öyküde ilerledikçe Bahamut, Odin, Shiva ve Ifrit gibi kadim tanrıları ekibinize dahil etme fırsatına sahipsiniz. Görevlerin üstesinden gelmek için diğer oyuncularla bir araya gelerek takımlar kurabilir ve deneyiminizi katlamak için onlarca farklı zindanda çeşit çeşit düşmanlarla savaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.